Prohlášení o přístupnosti

Forma zveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechny pravidla uvedená v příloze této vyhlášky a je též v souladu s metodikou Blind friendly web a metodikou WCAG 2.0

Klávesové zkratky

Alt + S - Přeskočit na obsah článku
Alt + 1 - úvodní stránka
Alt + 2 - mapa stránek
Alt + 3 - vyhledávácí pole
Alt + 4 - prohlášení o přístupnosti
Alt + 5 - kontakty

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, XLS, PPT, DOCX, XLSX, PPTX - společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče (DOC, XLS, PPT)(DOCX, XLSX, PPTX).
  • ZIP - některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu jevelké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

V případě, že Váš operační systém nepodporuje instalaci těchto prohlížečů, kontaktujte emailem nebo telefonicky autora dokumentu (jeho jméno je uvedeno u každého dokumentu) a domluvte s ním zaslání souboru v jiném formátu, případně od něho zdarma vyžádejte další informace.

Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2020 Městský úřad Napajedla Prohlášení o přístupnosti Osobní údaje a GDPR
Realizace rotate Rotate